Життя, як ТуАлЕтНиЙ ПаПіР - довге та корисне ^__^

 


crazya

Юля?!?

Вітаю усіх! Це мій перший запис у цьому блозі! І почати свої "роздуми" я хотіла б з Юлії Тимошенко.

По-перше, це, мабуть, єдиний український політик, кому я справді довіряю. Що ж ви на неї так кидаєтесь??? От, так завжди! Тимошенко приходить до влади - вже у чомусь винна, а, коли Янукович - так нічого. "Ціни на м'ясо? Ну то й що???  Інфляція? Та ну!". Ви дійсно так вважаєте? Так от, з НЕЇ якась користь є! Так, пішли далі...

Я в глибокому шоці від цих комуністів...
Їхала вчора додому, увімкнула "Радіо Ера FM". Там як завжди якісь дискуссії... Коротше, у студії був депутат від КПУ і від НУ-НС, і туди дзвонили люди. Вони обговорювали вступ України до НАТО. Першою подзвонила якась бабуся, і сказала, що вона проти НАТО, і всі бабусі у її під'їзді також проти НАТО. Смішно)) Я розумію, у ті часи в школі просто вдалблювали: "НАТО - це погано. Це є фашисти."  Але, може треба якось більш політично ставитися до цього, хоча б тепер? Кожна країна, що вступила у Євросоюз, перш за все, вступила у НАТО, і ми не будемо виключенням. По-друге, вони хоч розуміють, що, хоч там буде референдум, хоч його не буде, а Україна зможе вступити в НАТО мінімум через років п'ять!?
Путін теж молодець... Погрожує... От так завжди! Ми не можемо вступити у НАТО, бо ми з Росією сусіди! За що??? Вони звикли, що ми належимо їм! А я кажу, що - ні. Це Янукович під їх дудку плясав, а ми не мітимо на рівень Росії, нам потрібна Європа, європейський рівень життя! Ніхто не збирається віддавати своїх синів в Ірак! Між іншим, ми самі це вирішуватимемо, це не буде нашим обов'язком!!!
Вчора перевіряла пошту в Інтернеті на mail.ru. Натикнулася на новину : "Тимошенко сильно захворіла". Так от, новина була не довга. Три - чотири строки, а потім - коментарі. Я була у глибокому шоці. Люди, просто відходячи від головної теми, почали писати усілякі гадості про Юлю. І головне - це були росіяни. Я розумію, коли б це писали українці, бо вони, хоч, знайомі з ситуацією... А росіяни? Що вони про нас знають? Що вони знають про Юлю? Що, от є така Юля з косою в Україні, і вона погана? Друзі! Не лізте, коли не знаєте! А свою думку можна тримати при собі!

 Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 332 Стр.  1  2  3  4 

Плохое начало(((

)))

>>> Друзі! Не лізте, коли не знаєте! А свою думку можна тримати при собі!

А що ти знаєш про її команду (таку як Губський, Осика і т.д.)????

Одна справа - я, але, яке право росіяни мають матюкатися на Юлю?

І взагалі... Я захищаю Юлю. Так, вона мені подобається, але ніяк не тусовка, що з нею йде (крім Турчинова).

великие политики!! ну-ну)))

^__^

ничего - прорвемся... и маленьких за собой протянем)))

)))))))))))))))))) Я розумію, у ті часи в школі просто вдалблювали: "НАТО - це погано. Це є фашисти." Але, може треба якось більш політично ставитися до цього, хоча б тепер? А что теперь вдалбливают, crazya? россия -- це погано? Смешные вы дети.

взагалі-то, це було про бабусь, що не змінили думку, що їм "вдовбили".

А ты изменила мысль, которую тебе вдолбили?

( коментарий удален )

Що я можу сказати. Юлька - це людина, яка будь-якими силами добовається до влади. Це впертий і грамотний політик. За це її можна поважати. Хоча, як моя мама каже, у всіх них рильце в пушку і вона, як і Янукович, як і Мороз і всі інші думає перш за все за власний гаманець. Хоча серед всіх існуючих політиків, ця жінка мабуть єдина могла б щось толкове зробити, якби її направити у правильне русло.

Згодна)))

так, може це і так.. рідне..

Почитай ее этапы становления как политика, с Павлуней Лазоренко начинала... Юльку - на кол. (с)

Про це вже забули. Та й там, у мене знайдеться купа фактів на захист Юлі.

Никто ничего не забыл, на ворованных деньгах любой сможет... !!! Юльку -на кол(С) !!!

Не будь хто, пане! Ці гроші треба добряче вміти красти, грамотно це робити. Вони не лежать де-небудь під ліжком, що їх можна прийти і вкрасти. До цього треба йти, і йти своїми силами, без грошей, чи з ними.

Это единственное что она умеет делать хорошо - красть. А как в Москву съездить так еп вашу мать оно занято, сиди народ без газа, а мне пофигу. Вы еще на себе ощутите ее реформы и умение воровать при этом ехидно сцуко улыбаюясь и вешаю Вам на уши всякую хрень про ее заботу. Может и резко но других слов у меня не находится в ее адрес . Я на майдане стоял но не за то чтобы каждый день приходить в магазин и в любое место и офигивать почему такие цены, а оно там улыбается с экрана и по ушам ездит, типа мы не в курсе откуда такая инфляция большая.... Лозунги - типа в армию не пойдут больше наши сыны (лозунги ее) - это кухаркам по ушам нормально ездить, а здравомысляший человек скажет, что а кто же будет Родину защищать, армии и так уже почти нет. Она не одыкватна в своих действия и словах. Она говорит то что хочет услышать от нее быдло, которым она считает весь народ, но мы то с вами люди знающие и понимающие, что она несет бред ради достижения своих и только своих личных целей и удовлетворения своего эго. И это правда. Со временем вы это поймете. Мыслите немного шире, а не уровне симпатий, она политик а не звезда шоу-бизнеса или актриса.

Ніхто не мислить на рівні симпатій. І якщо ви помітили, то зростання цін почалось з Януковича, і Юля там була ні при чому. Пішли далі. Армія. Контрактна армія - це дуже дорого. І Україна не має таких грошей, навіть приблизно. Європа ледве дійшла до цього, Росія - взагалі відказалась. Але я хочу натякнути на плюси контрактної армії. Так, ви праві. Української армії, самої по собі, дуже мало. Поміститься на майдані, не більше. Але, тут постає питання безробіття. Воно на половину зникає. У безробітніх людей з'являється можливість проявити свою силу, отримуючи при цьому нормальні гроші. Відштовхуючись від цього, ми розуміємо, що обіцянки Юлі - це не предвиборча реклама для "бидла". Це гарна справа, що спочатку забравши гроші з бюджету, поверне їх у великій кількості. І ми дійдемо до цього! Вона обіцяла - вона робить. І хай робить. Вона не тупа, і розуміє, що якщо вона робитиме, як кажете ви, то опозиційні сили, що також прагнуть влади, просто знищать її. Вона не повернеться до влади. Ніколи. Вона це знає. І якщо вона дійсно хоче залишатись при владі, вона робитиме щось коштуюче. Зараз, як раз такий час. Складний. Зараз, чи ніколи.

Я не знаю ни одного примера ее обещай которые она выполнила, приведите Вы пример. А то что эта осень должна быть последней в призыве так она говорила на каждом шагу, Вы считаете страна сейчас готова перейти на контрактную армию - нифига не готова, и она это знает, но нужны же голоса, так вот лучше соврать сейчас зато потом будет хорошо, это ее сцуко лозунг. Повторюсь, приведите пример ее действий как умного политика.

+100

Ну и по Вашему тексту, дабы время не тратить : Ну, в першу чергу, вона наполягає на тому, щоб переглянути газові домовленості по транзиту по теріторії України і , так би мовити, не йде на поводу, не піддаєтся на шантаж Газпрому, а все ж таки намагається якимось чином вирівняти ситуацію в газововій системі. (!!! в конечном итоге это отобразится на цене газа и газ подоражает в два раза как минимум, это уже факт, что будет большим если не сказать сокрушительным ударом по тяжелой промышленности страны, а кроме металла мы больше ничего и не продаем как вы знаете. Я уже не говрю про поднятие цен на газ для населения, которые и так не маленькие !!!! Мы помним ее последние договоренности с нефтетрейдерами (когда была премьером первый раз) когда цена на бензин скаканула с 3,20 грн сразу до 4,8 за два месяца.) Если уж довели страну что потребляем российского газа больше чем своего и не можем жить без него, так хера теперь ссориться с Госпромом, кому от этого станет легче. Россия поднимет цены, а Вы будете платить за ее "не піддаєтся на шантаж Газпрому" ) Ну, й те, що вона виконує предвиборчі обіцянки, і, все ж таки, виплачує гроші по вкладам Ощадбанку. (Самое дебильно решение со времен независимости, непродуманная, и необоснованная акция для начала года. Ну есть другая сторона медали этих выплат -повышение уровня инфляции, дифицит бюджета, созданный данной благотворительной акцией, и если я не ошибаюсь она говорила о выплате всех сумм перед выборами с ощадних книжек, а не о 1 000 грн.) Крім того, розглядується питання по землі, і наскільки я знаю,вона збирається повисти вартість оренди землі, і таким чином, скоріш за все, буде припинена корупціонна система. (О какой земле идет речь и как ее можно повышать мне не совсем понятно про что Вы говорите, Ну и логики тут нет - повысят цены чтобы бороться с коррупцией :))))) Ну і, мені просто дуже подобається те, що вона не йде на сварки, не доводить свою правоту, а просто займається своєю справою, як прем'єр-міністр. (Она ссорится со всеми с кем только можно, и все это не на благо простых людей.) А ее действий как премьера совсем не видно, она следует своим личным интрересам еще раз вам повторяю. Так ни одного примера ее дейтельности и не было нормального - который позволит говорит о ней как-то уважительно или хотя бы относиться к ней безразлично !!! Все что она делает не идет на пользу гражданам страны, а значит Юльку - на кол (с)

Вона намагається врівноважити ситуацію. Не вона підвищує ціни на газ, а Росія. Вона намагається домовитися про вигідну ціну, в першу чергу, для НАС! Чому ми повинні залежати від Росії! Росія намагається нами маніпулювати, і з Януковичем це їм, досить таки, не погано вдавалось. А якщо вони не хочуть іти на наші умови, чи хоча б на ціну, що влаштовувала б обидві сторони, то вони нам не потрібні. Постачальники газу знайдуться завжди. І, знаєте, є і в Україні такі місця, де цього газу "до хєра". Просто "тому що патріот" не звернув увагу на лист, який йому у руки передав дехто (анонім). Європа нас підтримає завжди. А шовіністи - росіяни ніколи. Пішли далі. Ощадбанк - це святе. Як я вже казала, вона знає, що робить. І, повірте, гроші, що повинна нам повертати Росія вона поверне усі, без виключення. Без інфляції. Далі. Земля. Я маю на увазі цей перепродаж землі, що у певному розумінні є корупція. А останнє, як і попереднє - це ваше постійне переконання, що не зміню, навіть я, та що змінила думки сотням людей( не тільки по відношенню до Юлі).

Таокое ощущение что не читаете то что я пишу, как можно выдать на руки людям кучу денег при этом чтобы не отобразилось на индексе инфляции. Почитайте экономику и Юля вместе с Вами пусть почитает. Считаю что наша беседа зашла в тупик потому что от вас только слова ничем не подтвержденные, а не конкретные примеры или факты, вы оперируете не цифрами а просто симпатией вашей к данному человеку, все как и у вашего политика которого Вы так защищаете. Только мне не понятно откуда столько злобы к Россиянам....

У мене дуже багато родичів в Росії, і я дуже поважаю цей народ. Але я маю величезну неприязнь до знаглілих російських політиків, особливо по відношенню до України, наші покраще будуть. Я не заперечую, що індекс інфляції підвищився, і що це сталось через повернення вкладів Ощадбанку. Я лише хочу сказати, що це не надовго. Ви праві, я не оперую цифрами. Я оперую фактами. Я модулюю ситуації. Я намагаюся думати так, як думають ВОНИ. І це, як правило, часом підтверджується. Ніякої симпатії нема. Є впевненість, що буде зроблено щось, і це "щось" буде добрим, бо інакшого виходу нема. Хоча б зараз.

Вам надо идти в политику и вешать лапшу народу . увас это хорошо получается, мои поздравления :)

Усі так кажуть) Дякую.

Во во и в политику сразу если там конечно после Юли что то останется для Вас.

Якщо усе буде так, як припускаєте ви, то ДО ТОГО ЧАСУ нічого не залишиться.

А Вы свято верьте что она что-то будет делать для народа и живите с этой мыслью, Вас убедит в обратном невозможно, так же как и ее заставить работать на народ и для народа.

Можливо. Ніхто не може бути певним у цьому. Я можу сказати тільки те, що вони усі такі, більш менш, без виключення. Ви мене не розумієте. Вони можуть працювати на народ ( УВАГА!) , коли їм, в даний момент, це потрібно!

Вот вот, так чем Ю. лучше всех остальных, что вы о ней горите как о чем то хорошем... она ничего хорошего не сделала а из-за всоей недальновидности и неграмотности будет делать только хуже !!! Предлогаю вернуться к этому разговору через полгода и проанализировать действия этой дамы !!! И Я вас уверяю что не предоставите ни одного положительного примера ее работы .

Подивимось. Ви тільки не забудьте))

Не прошло и пол года ... Цитат с сайта корреспондента: "Газпром заявил, что Премьер-министр Украины Юлия Тимошенко не смогла договориться с Миллером о поставках газа. Переговоры будут продолжены." Вся инфо здесь: http://korrespondent.net/business/economics/382698 В принципе тут все понятно. Что Вы теперь скажите.

Вы так говорите, будто бы там написано что-то ТАКОЕ... И что? Не договорились, так договоряться. Все детально написано. Россию можно понять. Они хотят больше денег, а нас это не устраивает, вот и не договорились. Переговоры будут продолжены.

Это говорит только о неспособности политика идти на компромис ради своего народа вот и все ..... Подождем второго визита ее в Москву, надеюсь не затянет она с этим или опять поедет Ющенко, Юлю толку посылать она снова не договрится. Ждемсссс....

Платить колоссальные деньги за газ - извините. Это не компромис.

Вот вот, то ли еще будет по цене, спасибо Юле надо сказать да еще паре тройке политиков "умных" которые решили что и без России проживут нормально.. может и проживут но они лично а не страна в целом !!!

Почитайте первую статью Конституции Украины - советую. С ними - без них, Украина без газа не останется.

Причем тут вообще конституция, я бы посоветовал прочитать Вам ее всю, а не только первую главу, Вы бы не говорили что конституция это закон для всех и его нельзя нарушать ....

Знаєш, І вся країна і кожен з нас окремо без Росії, так само, як і без США, Європи і всіх їх разом взяти прожити може. Просто замість того, щоб свої проблеми вирішувати, наша країна тільки шукає на кого то рівнятися і в кого то газ купити, коли своїх альтернативних ресурсів до фіга!!! А на кол треба посадити всіхї політиків, і взагалі румунський варіант і повна зміна влади - ось що нам треба!!!

Кол - це зайве. А у всьому іншому я з вами згодна. ось, що я кажу пану banker. Ресурсів своїх до фіга! Що нам ті відносини...

бессмысленный разговор...... к сожелению.

Якщо я не помиляюсь, то ми дійшли цього висновку ще 20 коментарів тому...

Вижу считать умеешь, молодец !!!

Я считала только вашу и мою переписку, без bliss, и кого-либо еще.

Так, доречі... Я от перечитала нещодавно нашу з вами цікаву дискусію, так от... Я свого добилася, не повністю, але так. Я ж хотіла змінити вашу думку. Не повністю, але... я позбавила вас від цієї ідіотської фрази "Юльку - на кол (с)" , а це вже прогрес. І не треба зараз писати відповідь з цією фразою, щоб доказати, що я не права. Самі нашу дискусію передивіться, і побачите , як "кол" перервався. ))))

И тебе привет.... Мое мнение про Юлько трудно изменить, тем более что ее деятельность говорит сама за себя.. Посмотри официальную статистику и скажи мне что она хороший премьер. Чего стоит только скандал с Черновецким, который для Киева делает больше чем все месте взятые политики вместе для всей Украины.. так что если я перестал писать эту фразу то только из соображений нехватки времени и неинформативности данного высказывания.... Я политиков оцениваю как политиков а не как людей по типу "нравится" - "не нравится". Ее деятельности можно дать оценку меньшу нуля.. Или у тебя есть другие факты, только не пиши мне про пресловутую выплату вкладов Сбербанка из-за этого мы имеем Евро 8-05 и уровень инфляции очень высокий ... Вообще то мы договаривались писать конкретные факты в эту тему .. а если их нет то и писать не очем

Ага! Так вот оно что... Черновецкий. Все с вами ясно, молодой человек... Я вот сейчас смотрю на официальную статистику и вижу:

1. увеличение легкой промышленности по сравнению с ноябрем в пять раз

2. увеличение производства пищевых продуктов, напитков в шесть раз

3. увеличение производства строительных материалов в три раза

4. увеличение сельского хозяйства в два раза

5.увеличение грузооборота транспорта в четыре раза

6.увеличение поступления основных налогов к общему фонду государственного бюджета

- налоги на прибыль предпреятий на 61,8%

- налог на добавленную стоимость из произведенніх в Украине товаров на 32,3 %

- налог на добавленную стоимость из ввезенных на территорию Украины товаров на 76,1%

7. Обновления действия программы "Контрабанда - СТОП" пересчет таможенніх зборов к государственному бюджету на 97,9%

8. увеличение доходов населения в общем счете в два раза

9. увеличение минимальной зароботной платы на 31, 3% (125 грн)

10. увеличение среднего размера пенсии на 37%

Инфляция искуственная. Что Юля может зделать? Цены на продукт увеличивает производитель, а она может только стараться договариваться, и это у нее выходит. В результате мы имеем более-менне выгодную цену на газ.

Бля что за херню ты пишешь, это из её тупого отчета за 100 дней ? Ты сама то хоть веришь в этот бред ? а по поводу Черновецкого то город не знал еще мера лучше чем он, говорю тебе как киевлянин, и жители города выберут его еще раз вот увидишь....

Я точно так же говорю как киевлянка: "Да, ты прав. Город еще никогда не знал мэра лучше, чем он. А, вообще-то, их было всего три! С кем сравнивать? Скажи просто! Естественно, он лучше чем Омельченко, и чем тот, первый... непомню, как его зовут. Но это все! И это твой аргумент? Что Киев не знал мэра лучше? Гениально...

Выберут? Не дай Бог....! Черновецкий стал причиной перевыборов, значит, на перевыборы были причины.

Вы так на Юлю наезжаете... А про Черновецкого забыли?

Достаточно вспомнить благословленную им попытку Киевсовета "взорвать" ЖКХ-тарифы или непрозрачные схемы по распределению киевской земли. Так, абсолютный рекорд по числу рассмотренных земельных вопросов и скорости вынесения вердиктов по ним Киевсовет поставил 1 октября 2007-го. На повестку дня тогда было вынесено более 400 проектов решений, которые касались распределения и изменения статуса столичных земель ( стоимостью около $10 млрд.) и на рассмотрение которых понадобилось всего несколько часов.

Это нормально?

Да, оттуда! А почему бы и не верить? Ты хоть представляешь, сколько идет в бюджет от одной "Контрабанды-СТОП"?

 Прочитай следующие строки не как человек которому симпатизирует эта макака, а как человке грамотный и думающий !!! 

Контрабанда стоп - что за бред ?  В Киеве каждый день растут цены на товары из за их нехватки,  это никого не волнует, а грузовики с этими товарами стоят на границе по тупому приказу проводить досмотры лучше... Контрабандисты не ездят тупо через большие пропускные пункты лучше бы она расставила посты по дорогам где никогда не появлялась нога пограничника и таких дыр на нашей границе немало....  При мало мальськи думающей голове (чего у Юлько  нет) могу сказать что при росте цен надо насыщать рынок  а не тормозить завоз товаров и сейчас эта тупая "Контрабанда стоп"  НАХЕР НИКОМУ НЕ НУЖНА !!! А по поводу попадания денег в бюджет, то есть официальное заключение компании Ernst&Yung,  что все деньги  из бюджета идут на поднятие пенсий и соц выплат и вкладов СССР,  что еще усугубляет инфляцию и соответсвенно рост цен. Ну и последнее скоро выборы президента и Юлько край необходимо как можно больше купить народа путем повышения мин. з/платы, выплаты вкладов, и поднятия соц. помощи .. ну и т.д.  ей наплевать на экономику и что страна летит на огромной скорости в яму из которой вылезти будет не легко !!!!

  Да и газовый вопрос так и не решен.. Росия не платит за транспортировку совего газа в Европу ды и мы не платим за газ а потом будет выставлен ох... счет который мы опять тупо оплатим !!! 

   Юлько  на кол !!!

 

Понимаешь, когда каждый день в бюджет попадаетбольше-меньше полмиллиарда гривен, то это явно не деньги из "тупо пропускных пунктов". Это насчет "Контрабанды-СТОП!".

Вы поняли что Вы сказали? Тоесть, Вы за контрабанду, потому что "надо насыщать рынок"? Гениально... Ну, знаете...! Для насыщения рынка есть такие вещи, как вступление в ВТО, а контрабанда - это незаконно, может и дешево для Вашего кармана, но качество товара далеко не идеальное и, банально говоря, это просто низко для страны.

В чем-то вы правы. В принципе, по ходу, все осталось на своих местах. Тоесть, повысились зарплаты - повысились цены. Оно так было всегда, и за времена Януковича, и Еханурова. Хотя, здесь также действуют некоторые факторы. К примеру, курица. Типичная ситуация: в одном курятнике было 100 куриц, и цена на каждую была 10 гривен, а потом - БАЦ! - и наступил куриный грипп, и 70 куриц здохло. Осталось тридцать. Так почему, по вашему, на эти тридцать куриц не должна повысится цена? И какое отношение имеет Тимошенко к происшедшему? А я уверена, что вы бы ее даже в этом обвинили.

Вы хотели что бы я рассуждала не опираясь на симпатию к ней? Вот, пожалуйста. Только, может Вы тоже сначала научитесь говорить, не опираясь на ненависть?

Еще раз повторю что тупому руководителю нечего там делать ... Поступления в бюджет это хорошо когда они с умом расходуются, а не на повышение пенсий и соц. выплат, она стимулируте инфляцию сама, чтобы потом писать на плакатах на сколько она увеличила доходную часть бюджета.. это никому не надо !!! Нельзя расходывать деньги на соц. нужды - народ получает много денег цены растут, тут все и так понятно. Как купить избирателей ? 1. выплатить вклады, 2. повысить мин. зар. плату, 3. Повысить соц. выплаты. Все это она делает но надо же брать где то деньги а давате придумаем "Контрабанда СТОП" .. и придумали !!! Лучше бы за газ заплатили, да построили пару НПЗ чтобы бензин не рос каждый день.. НО это никому не надо . А надо чтобы цены росли и повышать пенсии каждый месяц и всякого рода дотации. Мое мнение что время идет а ничего не происходит в лучшую сторону. Задай себе вопрос, что она делает для того чтобы остановить инфляцию и рост цен ? Бюджетные деньги надо расходывать с толком, а не на покупки выборов !!!

Хто з Верховної Ради думає про Україну, коли там (у ВР) більше 80% жидів? Вони навіть не говорять "український народ", а народ України. Це ніби Україна "нагуляла" собі народ. Україна народила щирий український народ, а вся решта нечисть прилипла до неї , як пархи , і не може наша рідна Ненька від них ніяк вилікуватись. Чому ті ж росіяни, я маю на увазі полукровки - наполовину татари, башкири, мордовці, з гордістю говорять: "мы русский народ, мы россияне". В них язик не обернеться назвати себе народом Росії. Памятаю, як у нас на підприємстві здирали гроші на постраждалих в Беслані, котрих самі ж російські воїни і замордували. Це була акція єврея Кучми - надання руки допомоги Старшому брату, який винищив половину чеченського народу. А про загиблих на Скнилівському літовищі ніхто не згадав.Наші слуги (депутати) їздять на дорогих іномарках в цей час, коли наші пенсіонери копаються в смітниках.Їхні діти "золота молодь" просаджує наші гроші на найкращих світових курортах тоді, коли наша молодь гне спину в усіх країнах світу. Ще не встиг "слуга" сісти в крісло, а вже думає про вибори, щоб нагарбати ще і потомкам.І купують виборців за наші ж гроші.Хай там що, а голосувати я буду, якщо прийдеться, тільки на узбіччі дороги.

However, the latest Viagra online ads seem to carry a different message, giving a hint that, "everyone is prone to suffer from some form of erectile set back, at one point of time in life; a slight deviation from a normal erection means ED and a treatment with cheap Viagra ." A close study of the age profile of people taking Buy Cialis also points to a disturbing trend, with a sudden and rapid increase of users in the 18 - 25 years bracket.
The moncler jackets sale New 2010 women black jacket, a light Down is the latest popular and unique styles of fashionable decorative belt. Thus you will find Moncler Jackets For Women worthwhile. A key element of glossy fashion and style design seems to care. To use it, you can use this embodiment of the perfect body,moncler daunen jack will giving you plenty of confidence in myself. Come and participate. You can find Moncler Coats For Men,Moncler Coats For Women you want. Heating with plans for the future, fashion, decorative strap, polyester / nylon filled up the front and front zipper pockets for dry-cleaning.Moncler Vest For Men are hot sale now.
Moncler vest is a kind of sportswear and high-tech brand Moncler Jackets For Men is very popular among young people throughout the world. Moncler online clothing is the most selective in the spring, so you can keep your body warm and cold snow or other environmental conditions, when people have some outdoor activities. Moncler cheap is one of sport’s most famous outdoor clothing manufacturers. In 1952 the inscription was found mine Ramillon Vicente Andre and Lionel Terray, Lionel … but in Rome, Clermont, Grenoble.Moncler shop advanced design and offer a lot of good quality clothing and apparel. Moncler 70 years from 20 century, it is questionable activities dominate the market.Moncler Kids is built on high-tech sportswear brand and competitive. Moncler amazing is the youngest you forever!
Moncler vest is a kind of sportswear and high-tech brand Moncler Jackets For Men is very popular among young people throughout the world. Moncler online clothing is the most selective in the spring, so you can keep your body warm and cold snow or other environmental conditions, when people have some outdoor activities. Moncler cheap is one of sport’s most famous outdoor clothing manufacturers. In 1952 the inscription was found mine Ramillon Vicente Andre and Lionel Terray, Lionel … but in Rome, Clermont, Grenoble.Moncler shop advanced design and offer a lot of good quality clothing and apparel. Moncler 70 years from 20 century, it is questionable activities dominate the market.Moncler Kids is built on high-tech sportswear brand and competitive. Moncler amazing is the youngest you forever!
Moncler vest is a kind of sportswear and high-tech brand Moncler Jackets For Men is very popular among young people throughout the world. Moncler online clothing is the most selective in the spring, so you can keep your body warm and cold snow or other environmental conditions, when people have some outdoor activities. Moncler cheap is one of sport’s most famous outdoor clothing manufacturers. In 1952 the inscription was found mine Ramillon Vicente Andre and Lionel Terray, Lionel … but in Rome, Clermont, Grenoble.Moncler shop advanced design and offer a lot of good quality clothing and apparel. Moncler 70 years from 20 century, it is questionable activities dominate the market.Moncler Kids is built on high-tech sportswear brand and competitive. Moncler amazing is the youngest you forever!
Moncler vest is a kind of sportswear and high-tech brand Moncler Jackets For Men is very popular among young people throughout the world. Moncler online clothing is the most selective in the spring, so you can keep your body warm and cold snow or other environmental conditions, when people have some outdoor activities. Moncler cheap is one of sport’s most famous outdoor clothing manufacturers. In 1952 the inscription was found mine Ramillon Vicente Andre and Lionel Terray, Lionel … but in Rome, Clermont, Grenoble.Moncler shop advanced design and offer a lot of good quality clothing and apparel. Moncler 70 years from 20 century, it is questionable activities dominate the market.Moncler Kids is built on high-tech sportswear brand and competitive. Moncler amazing is the youngest you forever!
The shop has many styles shop moncler sale, too. There are attracted to the green jacket in my eyes when I saw him the first time, its appearance is very much a victim, and the size fits children from 28 years of age, if you buy Moncler Kids down to the green, can winter moncler online enjoyed free all orders within 5-7 days worldwide shipping and a 100% satisfaction guarantee.Approaching cold winter, we offer moncler shop more quality and affordable new style of choice for all of these current new favorite fashion forward, underlines not only the traditional character moncler vest, but it can also add the latest fashions, with a long and bright down jacket moncler cheap that removable black fur hat opportunity to add more heat, too fur clean, warm, better style of the people who love the style elements are simple, single stroke, mercy, I hope that this new style will give you more surprises and romance in winter.
особый кофе для потенции - http://anrdln.kub-kirov.ru/1
Striking girls posts http://femdom.xblog.in/?reserved.yvette amma incest tamil sex stories myself pics teen mallu sex ladies young serbian couple

Стр.  1  2  3  4 
 Опрос

За кого Ви віддасте голос на президентських виборах 2009-го року?Календарь
Май
ПнВтСрЧтПтСбВск
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Мудрости про ДрУжБу ^__^

Никогда не извиняйся за своих ужасных друзей. Все мы - чьи-то ужасные друзья.

                         

ОБОЗ.ua